Párová terapie "První párová škola"

PRVNÍ PÁROVÁ ŠKOLA

“zákonitostí vztahové komunikace a udržitelné lásky”

ojedinělý workshop pro partnery

Abychom se naučili tancovat, chodili jsme do tanečních. K řízení auta je potřeba absolvovat autoškolu. Na svou práci se roky připravujeme ve škole…a vztahy, do nichž dáváme tolik nadějí? …kolabují díky obtížím v komunikaci a porozumění, na které nás nikdo nepřipravil.

Díky nabídnutým prožitkovým technikám, které vycházející z pestré škály psychoterapeutických přístupů, dostanete příležitost objevit skrytý potenciál vašeho vztahu, uvědomíte si jeho hodnotu a porozumíte vašim individuálním rozdílům. Naučíte se, že zaběhlé a neprospěšné stereotypy partnerského života je možné nahradit funkčními a vzrušujícími interakcemi.

Rozvinete svoji vnímavost a spolu s ní také schopnost otevřené a upřímné komunikace. Protože otevřenost je cestou ke skutečné lásce a harmonii, naučíte se ji ve vztahu bezpečně rozvíjet. Naleznete cestu k vzájemnému porozumění v běžném partnerském životě při udržení si osobních hranic. Prohloubíte intimitu a sexualitu. Odstraníte pochyby a křehký ideál dokonalosti nahradíte reálnou láskou, respektem a vzájemnou podporou.Workshop můžete absolvovat samostatně, nebo jako úvodní zkušenost k sérii odpoledních setkání dlouhodobé párové školy zaměřené na rozvíjení vztahové komunikace a respektu mezi partnery, otevírání se projevům lásky a osobní reflexe.

Využívané terapeutické přístupy a techniky: práce s párovou dynamikou, práce s tělem, arteterapie, analýza vztahu, sdílení, imaginace, autentická komunikace, prožitkové rituály založené na vědomém pohybu a doteku, mnohé další včetně léčivého odlehčení a humoru.

Kdy:  3. listopadu 2018 od 10.00 do 20.00 hodin

Kde:  Plzeň zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň

Cena workshopu:  1. 850,-  /dohromady za oba partnery/.

Přihlášky: mailem cesta@bobes.cz nebo telefonem: 605 215 810.
Podmínkou pro účast je, abyste tvořili partnerský pár v běžném životě (ať již spokojený, nebo v krizi, či právě vznikající pár jakéhokoli věku)

Vašimi průvodci budou:

Mgr. Diana Valečková – psycholožka a terapeutka s 20ti letou praxí, pracující s dospělými, dětmi a miminky. www.psycholog-diana.cz

Honza Nejedlý – s tělem pracující terapeut a facilitátor skupinových procesů. www.bobes.cz

 

S sebou si vezměte: polštářek na sezení, deku, kreslící potřeby a partnera.

Káva, čaj a podobné občerstvení jsou na místě.

 

TOPlist Seo servis